Iedvesmojies skanot!

Festivāla Iedvesmojies skanot logoPirmo reizi bērnu un jauniešu instrumentālās mūzikas festivāls "Iedvesmojies skanot!" izskanēja 2018. gada decembrī. Festivāla idejas autore ir skolotāja Margarita Mižujeva. Festivāls tapa, lai dotu iespēju muzicēt ne tikai bērniem un jauniešiem, kuri mācās profesionālajās programmās mūzikas skolās, bet arī Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas novirzienu, mūzikas studiju, interešu izglītības pulciņu, kā arī privātskolotāju audzēkņiem klavieru, akordeona, vijoles, čella, kontrabasa, arfas, kokles, akustiskās ģitāras, flautas, klarnetes, saksofona, trompetes, trombona, eifonija, tubas, mežraga un  sitaminstrumentu spēles specialitātēs.

IV bērnu un jauniešu instrumentālās mūzikas festivāls „Iedvesmojies skanot!” NOLIKUMS (pdf)

IV bērnu un jauniešu instrumentālās mūzikas festivāls „Iedvesmojies skanot!” NOLIKUMS (Word doc.)