Sīkdatņu politika

Juglas mūzikas skolas tīmekļa vietne izmanto tikai nepieciešamās sīkdatnes.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu veidi

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Mājas lapa juglasmuzikasskola.lv izmanto sekojošas funkcionālās sīkdatnes:

MērķisApraksts
Obligāti nepieciešamāsSīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās sniegtās iespējas.
Veiktspējas sīkdatnes

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Funkcionālās sīkdatnes, kas izmantotas www.juglasmuzikasskola.lv mājas lapā:

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes veids Sīkdatnes mērķis Sīkdatnes darbības termiņš
PHPSESSID Obligātās sīkdatnes Sesijas, jeb noteikti nepieciešamā sīkdatne, kas ļauj atpazīt pārlūkprogrammu, Jūsu ierīci un tai piešķirto Interneta protokola (IP) adresi, mājaslapas apmeklēšanas laikā. Sesijas identifikatori kļūst vajadzīgi gadījumos, kad sakaru infrastruktūrā tiek lietots informācijas apmaiņas protokols, piemēram, HTTP. Sesija. Tiek dzēsti, aizverot pārlūku.
AWSALB Veiktspējas sīkdatnes Amazon Web Services sīkdatne. Šī sīkdatne ļauj sadalīt servera noslodzi, lai padarītu lietotāja pieredzi pēc iespējas vienmērīgāku. Tā sauktais slodzes līdzsvarotājs tiek izmantots, lai noteiktu, kuram serverim pašlaik ir vislabākā pieejamība. Ģenerētā informācija nevar identificēt jūs kā fizisku personu. 7 dienas

Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes

Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru. Lai to izdarītu, Jums ir jāaktivizē pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasiet www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažas tīmekļa vietņu funkcionalitātes var tikt zaudētas.

Kontaktinformācija

Jautājumu gadījumā par sīkdatņu izmantošanu vai personas datu apstrādi, lūdzam, rakstīt uz e pastu: [email protected]